Pon - Pia: 8:00 - 16:00 | Infolinka: +421 948 797 373 | Pri objednávke nad 99 € doprava ZADARMO

PUKLICE

PUKLICE

Filtre produktov

Položky 1 - 100 z 2404

na stranu

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10

Položky 1 - 100 z 2404

na stranu

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10
Kryt puklice je povrchovo upravený odolným, pevným lakom - zaisťuje pekný vzhľad a jednoduché čistenie krytu disku. Úchyty z umelej hmoty nespôsobujú poškrabanie disku. Otvory umožňujú chladenie disku. Prístup k ventilu pneumatiky je otvorom v puklici.

V našej ponuke nájdete puklice od 13" až po 17" rozmer. Puklice sú vhodné na všetky certifikované plechové disky. Navrhnuté tak, aby umožňovali prúdenie vzduchu a zabránili prehrievaniu diskov.

Balenie obsahuje kompletnú sadu 4 kusov puklíc vyrobených s masívnou konštrukciou z vysokokvalitného ABS plastu. Rýchla montáž a pevné uchytenie na plechový disk vďaka pružnému internému oceľovému prstencu. Kvalitné spracovanie je zárukou pútavého vzhľadu a nenáročného čistenia. Západky sú pevné a pružné, zabezpečujú dlhšiu životnosť krytov kolies - oceľový prstenec zaisťuje rovnomerné rozloženie tlaku na všetky západky.

- okrasné puklice dodajú Vašim plechovým diskom elegantný vzhľad, v zime ich chránia pred cestnou soľou a počas celého roka pred poveternostnými vplyvmi
- možnosť celoročného využitia
- vhodné na všetky plechové disky
- chránia a zároveň skrášľujú kolesá na aute
- jednoduchá montáž narazením na disk.
- puklice chránia plechové disky pred poškriabaním, koróziou, oderkami a poveternostnými vplyvmi, čím zabezpečia ich dlhú životnosť
- okrasné puklice dodajú plechovým diskom vzhľad podobný hliníkovým diskom, vďaka čomu vyzerá exteriér automobilu naozaj luxusne
- puklice využijete či už v zimnom, tak aj v letnom období
- pri montáži nie je potrebné žiadne špeciálne náradie
- ABS plast
- sada obsahuje: 4ks puklíc (krytov kolies)
- výhodou puklíc je rýchla montáž a pevné uchytenie
- vyrobené v EU

Dekoratívny kryt na kolesá – puklica - pre autá najznámejších výrobcov ako AUDI, BMW, SEAT, OPEL, VOLKSWAGEN v tejto ponuke máte vždy za najnižšie ceny. Ozdobné kryty kolies sú dostupné aj pre ďalšie autá značiek ŠKODA, FIAT, PEUGEOT, HYUNDAI, SUZUKI, VOLVO, TOYOTA či FORD, pre CITROEN či OPEL máme puklice rôznej veľkosti. 14" puklice pre PEUGEOT 206, 15" puklice pre VOLKSWAGEN PASSAT, 16" puklice pre SEAT LEON, to všetko nájdete na tomto mieste. Ak rozmýšľate nad tým, že vylepšíte exteriér vášho ŠKODA YETI alebo Vášho SEAT-u IBIZA, CORDOBA, LEON či TOLEDO? Puklice bielej alebo čiernej farby Vám v tom pomôžu.

Vyzerá Vaše auto CITROEN C3, OPEL ASTRA alebo HONDA CIVIC staro a nezaujímavo? Oživte jeho vzhľad a vyberte si puklice pre Vaše auto. Biele puklice pre PEUGEOT 306, čierne puklice pre FIAT BRAVO, PUNTO, či ŠKODA FELICIA, sivé puklice pre VOLKSWAGEN PASSAT, GOLF, POLO, SHARAN v rôznych veľkostiach a vzoroch. Autoznaky OPEL, FIAT, VOLKSWAGEN, SUZUKI, BMW, AUDI, ŠKODA, CITROEN, HONDA, RENAULT, ktoré dokonale sadnú na univerzálne 15" alebo 14" puklice.

Montáž
Pred založením krytu kolesa je potrebné disk dôkladne očistiť. Oceľový prstenec nasmerujte oblúkom k ventilu a vložte do drážok západiek po celom obvode. Pripravený kryt kolesa priložte k spodnej časti disku, podoprite ho a zatlačte dve horné západky do disku. Následne kryt pozatláčajte po celom obvode a skontrolujte, či všetky západky zapadli do disku kolesa rovnomerne.

Demontáž
Rovnomerným ťahom hornej časti krytu kolesa kryt demontujte. V prípade, že kryt kolesa drží príliš silno na disku, použite skrutkovač, ktorým kryt vypáčite.