Pon - Pia: 8:00 - 16:00 | Infolinka: +421 948 797 373 | Pri objednávke nad 99 € doprava ZADARMO

OKENNÉ DEFLEKTORY

OKENNÉ DEFLEKTORY

Filtre produktov

Položky 1 - 100 z 1307

na stranu

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10

Položky 1 - 100 z 1307

na stranu

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10
Protiprievanové deflektory sú jedinečným doplnkom výbavy Vášho auta, SUV alebo pick up–u, nie len do sychravého, alebo zimného počasia. Poskytujú prirodzenú cirkuláciu vzduchu vo vnútri vozidla a tak môžete predchádzať zahmlievaniu okien behom dažďa a hmly. Chránia vodiča pred nepríjemnými efektami prúdenia vzduchu do vozidla pri otvorenom okne.

Pri použití deflektorov, okna môžu byť pootvorené behom intenzivného dažďa alebo sneženia. Deflektory sú vyrobené z bezpečnostnej plastovej hmoty so zníženou priepustnosťou UV-žiarenia v dymovej farbe. Každý deflektor je vyrábaný s dôrazom na štylistickú líniu vozidla. Vhodné sú taktiež aj pre fajčiarov, keďže počas jazdy môžu mať otvorené okno. Deflektory sú v dymovej farbe.

Deflektory HEKO majú certifikát kvality ISO 9001:2008
- deflektory sú vyrobené na mieru pre tento typ auta
- dodávanú autu moderný vzhľad
- jednoduchá inštalácia bez pomoci náradia, zvládne aj laik
- certifikovaný výrobok

- deflektor sa uchytáva pomocou lepiacej pásky
- montážne pliešky v balení pre spevnenie
- cirkulácia čerstvého vzduchu aj počas dažďa
- produkt ideálny aj pre fajčiarov počas jazdy
- tichý chod (eliminuje hluk vetra)

- tovar je nový a bezpečne zabalený voči poškodeniu
- 100% garancia vrátenia peňazí bez udania dôvodu

Návod na montáž deflektorov:

1. Po dodaní deflektorov si ihneď skontrolujte obsah balenia. Pri preprave sa môžu deflektory poškodiť, aj keď ich zasielame v odolnej krabici s penovou výplňou. Treba skontrolovať hlavne kraje všetkých deflektorov.

2. Ak sú deflektory v poriadku, tak sa pred inštaláciou presvedčte, či dané deflektory pasujú na okná. Treba si každý deflektor primerať k oknu pred inštaláciou. 

3. Doporučuje očistiť priestor, kam sa budú vkladať ofuky okien pomocou handričky, aby sa obojstranná páska lepšie prilepila na tesnenia v okne.

4. Po očistení odlepte z deflektoru žlté ochranné fólie na obojstrannej lepiacej páske.

5. Zasunte jeden koniec pri spätnom zrkadle a následne druhý koniec. Potom opatrne zasúvate deflektor smerom od spätného zrkadla do drážky.

6. Po zasunutí deflektoru zatvorte okno a uistite sa či niekde deflektor neprekáža oknu pri zasúvaní. Ak sa stane, že deflektor naráža na okno, tak je potrebné do toho miesta použiť pliešky, ktoré sú priložené v balení. Pliešok sa vkladá tak, aby časť s ostrým výstupkom bola v tesnení a hladká časť na deflektore. Pliešky môžete použiť aj keď deflektory nikde nenarážaujú. Budú tým lepšie upevnené v tesnení dverí.

7. Následné tento postup opakujte pri všetkých oknách a najlepšie nechať potom všetky okná zavreté, aby sa obojstranná lepiaca páska poriadne prilepila na gumové tesnenie.

8. Po inštalácií môžeme deflektory očistiť od mastnoty, špiny a odtlačkov rúk pomocou bežných čistiacich pripravkov.