Pon - Pia: 8:00 - 16:00 | Infolinka: +421 948 797 373 | Pri objednávke nad 99 € doprava ZADARMO

GUMENÉ ROHOŽE DO AUTA

GUMENÉ ROHOŽE DO AUTA

Filtre produktov

Položky 1 - 100 z 508

na stranu

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6

Položky 1 - 100 z 508

na stranu

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
Rohože pre autá alebo autokoberce slúžia na ochranu podlahy vozidla voči špine a hline, opotrebovaniu či soli a jedným z hlavných použití rohoží vozidla je udržať auto čisté. Autorohože sú interiérový doplnok automobilových dielov príslušenstva, ktoré sú zvyčajne súčasťou nákupu vozidla.

Väčšinu rohoží možno pohodlne vybrať na čistenie alebo vymeniť za nové. Niektoré vyžadujú fixačné body, aby sa zabezpečilo, že koberce zostanú pevne na svojom mieste.

Gumené autokoberce sú ťažšie a vydržia dlhšie. Majú moderný a protišmykový dizajn a udržiavacie okraje na chytenie a držanie nečistoty a únikom vo výške 1 cm a sú zosilnené v oblasti päty pedál. Bezproblémovo chránia podlahu Vášho auta od blata, snehu, vody a ďalších nečistôt. Na strane vodiča je spevnená časť. Rohože sú vhodné najmä v zimnom období. Ľahko sa umývajú (stačí ich opláchnuť pod tečúcou vodou) a majú profesionálny vzhľad. Rohož do auta na vodičovej strane je zosilená (silnejšou gumou), aby sa zabránilo predčasnému opotrebovaniu s vyvýšeným okrajom ako prevencia pre vniknutie nečistôt do vnútorného priestoru vozidla. Voda sa zhromažďuje v drážkach, ktorú možete vyliať alebo nechať vyschnúť. Gumené autokoberce do auta sa veľmi ľahko čistia. Autorohože sú trvanlivé, odolné proti oderu - sú pachovo neutrálne. Materiál použitý pri výrobe zaručuje pevné spojenie a trvanlivosť. Rohožami od VTVAUTO  chránite podlahu svojho automobilu spolu s moderným dizajnom a najnovšou technológiou.

Medzi hlavné výhody ponúkaných gumených rohoží od VTVAuto:

- prispôsobené presným rozmerom podlahy tohto modelu auta 
- jednoduchá montáž
- trvanlivý materiál
- luxusný 3D dizajn

- odolné voči teplotám od -40 °C do +110 °C
- rohože nepáchnu po gume
- nešmýkajú sa na podlahe
- zvýšený okraj rohože, chráni podlahu pred znečistením

- tovar je nový a bezpečne zabalený voči poškodeniu
- 100% garancia vrátenia peňazí bez udania dôvodu