Pon - Pia: 8:00 - 16:00 | Infolinka: +421 948 797 373

Okenné deflektory pre RENAULT CLIO 4, Ľ + P DRE27184

od roku 2012-, predné a zadné, cena za sadu- 4 ks,  5- dverový typ, HEKO

Ponuka obsahuje okrem osobných vozidiel deflektory aj pre úžitkové vozidlá, dodávky, autobusy a kamióny.

Chránia vodiča pred nepríjemnými efektami prúdenia vzduchu do vozidla pri otvorenom okne. Pri použití deflektorov, okna môžu byť pootvorené behom intenzivného dažďa alebo sneženia. Deflektory sú vyrobené z bezpečnostnej plastovej hmoty so zníženou priepustnosťou UV-žiarenia v dymovej farbe.

Deflektory HEKO majú certifikát kvality ISO 9001:2008

- dodávanú autu moderný vzhľad
- presne tvarované plastové deflektory pre uvedený typ vozidla
- jednoduchá inštalácia bez pomoci náradia, zvládne aj laik
- čerstvý vzduch aj počas dažďa

- tichý chod (hluk vetra)
- tovar je nový a bezpečne zabalený voči poškodeniu
- garancia vrátenia peňazí
- zabraňujú hluku pri vetraní oknami

Návod na montáž:
1. Stiahnite okno úplne dole
2. Zasunte plexi do horného rohu predných dverí do drážky pre okno tak, aby druhý koniec plexi bol voľne medzi dverami a spätným zrkadlom.
3. Postupne zasúvajte plexi do drážky od horného rohu smerom dole tak, aby ste nevyvinuli príliš veľký tlak, aby nedošlo k jej prasknutiu.
Kód: DRE27184
33,95 €

Popis produktu

Podrobnosti

Návod na montáž deflektorov:

1. Po dodaní deflektorov si ihneď skontrolujte obsah balenia. Pri preprave sa môžu deflektory poškodiť, aj keď ich zasielame v odolnej krabici s penovou výplňou. Treba skontrolovať hlavne kraje všetkých deflektorov.

2. Ak sú deflektory v poriadku, tak sa pred inštaláciou presvedčte, či dané deflektory pasujú na okná. Treba si každý deflektor primerať k oknu pred inštaláciou. 

3. Doporučuje očistiť priestor, kam sa budú vkladať ofuky okien pomocou handričky, aby sa obojstranná páska lepšie prilepila na tesnenia v okne.

4. Po očistení odlepte z deflektoru žlté ochranné fólie na obojstrannej lepiacej páske.

5. Zasunte jeden koniec pri spätnom zrkadle a následne druhý koniec. Potom opatrne zasúvate deflektor smerom od spätného zrkadla do drážky.

6. Po zasunutí deflektoru zatvorte okno a uistite sa či niekde deflektor neprekáža oknu pri zasúvaní. Ak sa stane, že deflektor naráža na okno, tak je potrebné do toho miesta použiť pliešky, ktoré sú priložené v balení. Pliešok sa vkladá tak, aby časť s ostrým výstupkom bola v tesnení a hladká časť na deflektore. Pliešky môžete použiť aj keď deflektory nikde nenarážaujú. Budú tým lepšie upevnené v tesnení dverí.

7. Následné tento postup opakujte pri všetkých oknách a najlepšie nechať potom všetky okná zavreté, aby sa obojstranná lepiaca páska poriadne prilepila na gumové tesnenie.

8. Po inštalácií môžeme deflektory očistiť od mastnoty, špiny a odtlačkov rúk pomocou bežných čistiacich pripravkov.

 Predné:Zadné:

Ďalšie informácie

Ďalšie informácie

Názov Okenné deflektory pre RENAULT CLIO 4, Ľ + P DRE27184
Značka auta RENAULT
Model auta CLIO
["] N/A
Dostupnosť N/A